Sancaktepe’de 66 Hak Sahibi Daha Tapusuna Kavuştu

Sancaktepe’de 66 Hak Sahibi Daha Tapusuna Kavuştu

 

 

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Abdurrahmangazi, Akpınar, Osmangazi,Merve,Mevlana,Safa veVeysel Karani Mahallesi’nde tapularına kavuşmayı bekleyen 66 vatandaşa düzenlenen törenle tapularını takdim etti.

29 Eylül Perşembe günü Sancaktepe Belediye Başkanlığında düzenlenen ve Başkan Şeyma Döğücü ve AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar’ın  da hazır olduğu programda 7 mahallen toplamda 66  hak sahibi tapularına kavuştu.

 


 
DÖĞÜCÜ: ‘‘SANCAKTEPE’DE TAPUSUZ MÜLK KALMAYACAK’’

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü programda yaptığı konuşmada görev süresi boyunca belediye olarak en büyük hedeflerinin tapu sorunundan arınmış gündeminde tapu problemi olmayan bir Sancaktepe olduğunu altını çizerek “Vatandaşlarımız ile özelikle Halk günleri ve mahalle toplantılarında bir araya geldiğimizde tapularla ilgili tarafımıza bildirilen sorunların çözüm noktasında çok gayret sarfettik. Vatandaşımızın menfaatine uygun olacak şekilde pazarlıklar yaparak bugün, 93 tapuyu daha hak sahiplerine teslim ettik. İlçemizde bulunan diğer bölgelerde de tapu ve mülkiyet sorununu çözme hususunda çalışmalarımız sürüyor. Amacımız tapu sorunu çözüme kavuşturup gündemimizden çıkarmaktır.Bu zamana kadar görev süremiz boyunca 1165 hak sahibine tapularını teslim ettik. Tapu dağıtımları önümüzdeki günlerde de devam edecek. Sancaktepe’de tapusuz mülk kalmayacak. Sancaktepe’de ikamet eden her komşumuz kendi tapulu mülklerinde oturmuş olacak” şeklinde konuştu.

 

Tapu dağıtım töreni, yapılan konuşmaların ardından hak sahiplerine tapu teslimi ile sona erdi. Konu ile düşüncelerini dile getiren vatandaşlar, tapularını almanın mutluluğu ve huzurunu yaşadıklarını belirterek Belediye Başkanımız Av.Şeyma Döğücü’ye teşekkürlerini iletti.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ